Корзина
Заказ по звонку -5% СКИДКА

Обращаем ваше внимание: отправка заказа ежедневно до 20:00, кроме пятницы. Спасибо за понимание и приятные покупки!

+380 (98) 326-96-50
+380 (93) 531-57-00
Primetorg.od ОПТОМ
Корзина

Отзывы о компании Primetorg.od

  • Павло Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Геннадий Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    всё ОК

  • Володимир О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Евгений Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Марина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Юрий Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • геннадий П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Богдана М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    НЕ КУПЛЯЙТЕ ці килимки під "USB килимок з підігрівом 45×45 см, нагріваючий килимок для рук та робочого місця".
    Тому що це повна фігня, а я помилився і взяв в сліпу їх аж 2 штуки цієї фігні, бо почув від когось там що нормальна штука і добре гріє, ні, не гріє. Воно ледь тепле, просто якщо в вас тепло в кімнаті, то він теж буде казатись теплим, а от якщо ви розраховуєте підігрівати якісь конкретні місця, локально, наприклад під ноги біля пк, або ж на стіл, і очікуєте від цього килимка тепла в холодному приміщені, то ви розчаруєтесь як і я.
    Після замовленння продавець в WhatsApp, прислав мені пасту де я мав підтвердити що типу все я зробив правильно коли оформлював замовлення, але особисто мені це здалось як: Ми не несемо ніякої відповідальності погодьтесь з цим написавши ПІДТВЕРДЖУЮ. Це просто моя суб'єктивна думка, але вона частично і об'єктивна БО!
    ТОВАР ПРИЙШОВ НЕ ТОЙ ЩО НА КАРТИНЦІ, і чекав я на це щось.. Точно більше 3 днів, і на 4 чи 5 день вже прийшов товар. Як з китаю наче замовив не інакше)
    Там була проблема, товар по дорозі десь просто ЗНИК... Продавець не повідомив мені про це поки я через 3 дні не спитав: "Добрий день! з 17 числа посилка ще не відправлена?", а було вже 20 число. Тільки після того як я спитав мені відповів продавець що товар десь зник по дорозі, його десь водій загубив... Бувають збої в логістиці і тд я згоден, але ж можна було і попередити якось? А то копіпасту с текстом де я повинен був відповісти ПІДТВЕРДЖУЮ прислали навіть в WhatsApp, а про затримку ні слова.
    Загальне відчуття що мене надурили, або коли щось пішло не так, сказали: "Ай! Хай так буде..." Неприємно.
    Кращім варіантом я обрав забити на це і не витрачати час і нерви на повернення, але залишити детальний коментар про цю схоже не таку популярну штуку.

  • Павел Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дякую все добре, ще не перевіряв але сподіваюсь все будете працювати