Отзывы о компании Primetorg.od
- Марина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
І сміх і гріх. Продавець "іноземець" тому погано розмовляє на українській і розуміє також погано.
Не може зрозуміти що в нього питають про його ж об'яву, тому будьте готові до того що коли ви поставите запитання - він просто кине слухавку. А коли подзвоните ще раз - буде придумувати що ви його ображаєте.- Комментарий продавца
Добрий день!
Хочу ще раз вибачитися, якщо під час нашої телефонної розмови виникло непорозуміння. Я справді іноземець і інколи можу неправильно зрозуміти формулювання українською. Це не зі злого наміру — просто мовний бар’єр.
При цьому я завжди стараюсь виконувати свої обов’язки як продавець:
✔ Ваше замовлення було відправлено вчасно
✔ Доставлено без затримок
✔ Товар відповідає опису
Мені дуже прикро, що через непорозуміння в спілкуванні Ви залишили оцінку 2★, адже саму покупку я виконав якісно.
Якщо Вам не складно, будь ласка, перегляньте, чи можете Ви змінити оцінку хоча б на 4★ за фактом виконання замовлення.
Для мене це дуже важливо, бо відгуки впливають на роботу магазину.
Дякую Вам за розуміння і бажаю гарного дня! 🙏
- Комментарий продавца
- Наталія Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віталий К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лариса К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Игорь З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Еліна Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Валентин П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- олег д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
добре
